Změna jazyka
utylizacja azbestu lata na rynku ciesielstwo racibórz pokrycia dachowe usługi dekarskie produkcja obróbek blacharskich termoizolacje
 • 1
  Dbaj o swoje
  środowisko
 • 2
  Już
  29 lat na rynku!
 • 3
  Dofinansowanie
  przeciwko smogu
 • 4
  Pokrycia dachowe,
  materiały budowlane
 • 5
  Usługi dekarskie, demontaż
  i utylizacja azbestu
 • 6
  Produkcja obróbek blacharskich
  oraz parapetów okiennych
 • 7
  Termoizolacje i farby
  najlepszych producentów

O Nas

Firma założona w 1994 roku przez Sławomira Olewińskiego początkowo jako zakład Dekarsko–Ciesielski bazujący na usługach dla klientów z terenu ziemi Raciborskiej i okolic. Z upływem czasu nabierając doświadczenia, przechodząc szereg szkoleń podjęto decyzję o zmianach i rozszerzeniu działalności firmy. W roku 1997 powstał Zakład Usługowo–Handlowy DACH–BUD, z nową siedzibą przy ulicy Hulczyńskiej w Raciborzu.


Dziś firma jest mocnym ogniwem firm działających na rynku nie tylko ziemi Raciborskiej, usługi dekarskie i wykończeniowe prowadzone są w całej Polsce. Z myślą o dalszym rozwoju podpisano liczne umowy z producentami materiałów budowlanych, spowodowało to uruchomienie składu budowlanego i sprzedaż hurtową jak i detaliczną materiałów budowlanych i wykończeniowych. Od 2003 roku rozpoczęto działalność na rzecz ochrony środowiska zdobywając uprawnienia do demontażu i utylizacji pokryć azbestowych.

Posiadamy zgodę na program gospodarki odpadami.
Posiadamy zgodę na transport odpadów.

Hurtownia

Oferujemy hurtową i detaliczną sprzedaż materiałów budowlanych:

Nasi partnerzy handlowi

Współpracujemy z takimi firmami jak:

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Cembrit na południu Polski (Rybnik, Katowice, Opole, Lubliniec, Kraków...). W szczególności polecamy tanie i niezawodne płyty faliste Eurofala Cembrit.